Toruńska 63 – montaż elektronicznych podzielników centralnego ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy,

Implementacja przepisów art. 9-11 Dyrektywy 2018/2022/UE z 11.12.2018 do prawa polskiego wprowadziła obowiązek montażu urządzeń do rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania oraz kosztów przygotowania ciepłej wody we wszystkich lokalach w budynkach mieszkalnych. W związku z powyższym Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Zazamcze” informuje, iż przystępuje do montażu elektronicznych podzielników kosztów centralnego ogrzewania na podstawie podjętej uchwały Nr 283/2023, zgodnie z wnioskiem złożonym podczas Walnego Zgromadzenia. Prace odbywać się będą w dwóch bezpłatnych terminach.
Trzeci dodatkowy termin wiązać się będzie z opłatą 160,99 zł netto za lokal plus podatek VAT.
Pierwszy termin montażu w budynku Toruńska 63 ustalony został na dzień 25.06.2026r.
Opomiarowaniem objęte zostaną wszystkie pomieszczenia oprócz łazienek, wyposażone w grzejnik z zaworem z głowicą termostatyczną.

• mieszkania 1-54 godz. 09:00 do 13:00
• mieszkania 55-100 godz. 15:30 do 18:30

Prosimy o zrobienie swobodnego dostępu do środka grzejnika tj. odsunięcie zasłon, biurek, stołów, zdjęcie wszelkich osłon grzejnikowych.

Montaż elektronicznych podzielników kosztów centralnego ogrzewania sfinansowany zostanie z funduszu remontowego budynku.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z działem obsługi mieszkańców i rozliczenia mediów pod nr tel. 54 236 00 15 wew. 51, 61 lub 45.

Więcej informacji na temat podzielników – https://smzazamcze.pl/zasoby-wlasne/

Przejdź do treści